28 HAZİRAN - 4 TEMMUZ HAFTASI BURÇ YORUMU

01.07.2021 10:03 - A +
28 HAZİRAN - 4 TEMMUZ HAFTASI BURÇ YORUMU

KOÇ BURCU

Mesleki konulara ağırlık verilen bu haftada aşka dair durumları fazla idealize etmemeye dikkat edilmeli. Fazla enerjiyi sporla dengelemek iyi gelebilir. Hafta sonu ailevi konularda gereksiz çıkışlar gerilim yaratabilir.,

 

BOĞA BURCU

Aileyle ilgili belirlenmiş iddialı hedefler sebebiyle bakış açısını değiştirmek gerekebilir. Bu hafta evle ilgilenmek enerjiyi dengelemeye iyi gelebilir. İşle alakalı konulardaki iletişim dili gerginlik yaratabilir.

 

İKİZLER BURCU

Mesleki konularda ısrarcı tutumlar gerginlik yaratabilir. Arkadaşlarla paylaşımlar stresli koşullara iyi gelecektir. Maddi konularda ayakları yere sağlam basan kararlar vermeye dikkat edilmeli.

 

YENGEÇ BURCU

Güvenli görülen alanlarda ısrarcı olmak ikili ilişkilere zarar verebilir. İşlere odaklanmak bu hafta daha iyi gelecektir. Riskli kararlardan ve kıskançlık durumlarından uzak durmaya dikkat edilmeli.

 

ASLAN BURCU

Çalışma arkadaşları ile inatlaşmamaya ve haklılık savaşına girmemeye dikkat edilmeli. Seyahat planları yapmak, açık havada vakit geçirmek iyi gelebilir. İkili ilişkilerde fedakarlık dengesini iyi kurmaya özen göstermeli.

 

BAŞAK BURCU

Aşk hayatında ilişkiye bağımlılık geliştirmemeye dikkat edilmeli. Gergin enerjiyi dengelemek için biraz yalnız kalmakta fayda var. Arkadaşlara karşı da çok eleştirel yaklaşmamak stresli durumları engelleyebilir.

 

TERAZİ BURCU

Günlük düzeni bozmamak için sosyal aktivitelerin dozunu iyi ayarlamaya dikkat edilmeli. Çocuklar ya da aşk ilişkileri sebebiyle engellenilmiş hissedilebilir. Riskli yatırımlardan uzak durulması gereken bir hafta.

 

AKREP BURCU

Çocuklarla ilgili konularda ya da aşk hayatında otoriter davranmamaya dikkat edilmeli. İş hayatında gerekli düzenlemelere odaklanmak iyi gelebilir. Ailevi konularda da sıkışmış hissettirebilir.

 

YAY BURCU 

Günlük akıştaki terslikler baskın altında hissettirebilir. Aile içindeki konularda önyargılı davranmamaya dikkat edilmeli. Hobilere vakit ayırmak iyi gelebilir.Günlük hayatın stresini böylece atabilir kendinizi rahatlatabilirsiniz.

 

OĞLAK BURCU 

Yakın çevreyle, kardeşlerle olan ilişkilerde ani tepkiler vermemeye dikkat edilmeli. Kazançla giderlerin dengesini tutturmaya çalışma gerginlik yaratabilir. Aile ve dostlarla vakit geçirmek iyi gelebilir.

 

KOVA BURCU 

İkili ilişkilerde sahiplenme halinin dozu kaçırılmamalı. Sağlığa, beslenme düzenine daha çok dikkat edilmesi gereken bir hafta. Tamamlanmamış konuları çözümlemek için konuşmak iyi hissettirecektir.

 

BALIK BURCU

Sosyal hayat içinde elde olmayan sebeplerden ötürü engelleniyormuş gibi hissedilebilir. Çalışma hayatına daha çok odaklanmak bu hafta iyi gelebilir. Kendini ifade etmek isterken aşırıya kaçmamaya dikkat edilmeli.

 

 

728x90 Reklam Alanı