21 - 27 HAZİRAN HAFTALIK BURÇ YORUMU

24.06.2021 21:23 - A +
21 - 27 HAZİRAN HAFTALIK BURÇ YORUMU

Koç

Bu hafta vereceğiniz kararları ertelemenizde fayda var. Dolunayın güçlü etkisi altındayken ani fikir değişiklikleri pek de uygun değildir. Duygusal olarak eskiye ilişkilerinize dönmek isteyebilirsiniz fakat eski partnerinizin pek çok kafa karışıklığı olduğunu bilin.

 

Boğa

Bu hafta zorlu bir zamandan geçmeniz olası. Bugün hayal kırıklığı gibi duran bir şey, yarın belki de sizin için şansa dönüşebilir. Pozitif olun, olumlu bakın.Bu sıralar kilo alma eğilimindesiniz aman dikkat !

 

İkizler

Kariyer konusunda artık bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu ortaklık ve evlilik konularında da geçerli. Gerçekler çok daha zor görünebilir.

Ama unutmayın ki siz bunların hepsi ile baş edebilecek güçtesiniz!

 

Yengeç

Bu dolunayda çalışma arkadaşlarınızın sevimsiz tepkileriyle karşılaşabilirsiniz. Buna çok fazla takılmamanızda fayda var.Duygusal yapınız çabucak kırılmanıza yol açıyor,inanın değmez !

 

Aslan

Duygusal tepkilerinizde ölçülü olmanızı bugün için özellikle tavsiye edeceğim. Duygularınızla değil akılla hareket ederseniz kazanan olursunuz. Eski partneriniz size geri dönmek isteyecek,ondan uzak durmanızda fayda var !

 

Başak

Aile içi geçimsizliklere ve baskılara maruz kalma olasılığınız var. Ve bu doğrultuda hareket alırken kesinlikle önünüze bakarak karar alın.Bu hayat sizin ve aldığınız kararlardan sadece siz sorumlusunuz bunu unutmayın ve kendiniz için en doğrusunu isteyin.

 

Terazi

Bugün kendinizi hayata dair haksızlığa uğramış gibi hissedebilirsiniz. Bu gelip geçici bir durum. Hayat amacınızı, hedeflerinizi gözden geçirin derim.Unutmayın ki adalet her zaman tecelli eder.

 

Akrep

Maddi anlamda beklentinizi karşılayacak adımlar atmak isteyebilirsiniz ama bu adımlar daha çok bir işi bitirmek doğrultusunda olursa daha iyi.Başladığınız bir işi tamamlamak size başarı getirecektir bunu unutmayın.

 

 

 

Yay

Daha çalışkan daha azimli ve bir de yapacaklarınızı keyifli yapmanız gereken bir günden geçecek olabilirsiniz. Stresli davranışlardan uzak kalmanız sizin için olumlu sonuçlar verecektir.

 

Oğlak

Önünüze özellikle kendinizle ilgili bazı konular dökülebilir. Ve kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Dolunayın etkisi bu! Biraz daha sakin olun. Unutmayın 12 yıllık kötü döngü bitti. Artık her şey sizden yana.

 

Kova

Korkularınızla yüzleşme yaşayabilirsiniz. Psikolojinize bugün dikkat edin. Mide ve sindirim sisteminiz bugünlerde fazla hassaslaşabilir. Yeme içme alışkanlıklarınızı gözden geçirin.

 

Balık

Biraz hayal kırıklıklarına açık bir günden geçecek olabilirsiniz. O nedenle ne isteyip istemediğinize karar verebileceğiniz bir gün. Sakin olun! Duygusal yapınızın sizi yıpratmasına lütfen izin vermeyin.

 

728x90 Reklam Alanı