12 Nisan 2021 - 18 Nisan 2021 Haftalık Burç Yorumu

12.04.2021 09:28 - A +
12 Nisan 2021 - 18 Nisan 2021 Haftalık Burç Yorumu

Koç

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. 

Evet sevgili koçlar bu hafta gerilimin dozu yavaş yavaş artmaya başlıyor. Sizin sosyal alanınızda ilerleyen Satürn sizi kelimenin tam anlamıyla maddi, manevi konularda biraz yormaya başlayabilir. Bu sebeple bu hafta elinizi harcamalardan çekin. Ve her ne olursa olsun iş ve işle ilgili konularda, sosyal meselelerde temkinli olun.

 

Boğa

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar.   

Bu hafta yardımlaşma, kalabalık gruplar içinde yeni insanlarla tanışmak üzerine hareketlilik olabilir ve bu sizi çok daha güçlü hissettirecekmiş gibi görünmekte. Bu hafta daha çok kendinizle ilgilenmenizde fayda var diyebiliriz. Bu sebeple sağlık başta olmak üzere kendinizi bir bakıma almanız pek güzel olur.

 

İkizler   

Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar.    

Bu hafta sizin haftanız, kariyer, tanıtım ve kartvizitiniz önem kazanacak bu sebeple yeni oluşumlar çok doğru ve güzel olacaktır. Ama bu noktada ne yazık ki Mars ile Neptün arasındaki zorlayan etkileşim sizi ne yapacağınızı bilemez bir halde tutabilir. Be sebeple eğer elinizde sağlam bir veri yoksa yeni bir şeylere atılmadan önce bir kere daha düşünün.

 

Yengeç

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar.    

Sevgili yengeçler bu haftanın ana teması sizin için “hırs ve tutku”. Bu hafta özellikle ikili ilişkilerde “inadım inat, kişiliğim iki kanat” diye tutturup “ben böyle istiyorum, benim istediğim gibi bu ilişki, iletişim olacak” diye ısrar  etmemenizde fayda var. Her ne kadar hakkınız yeniyormuş gibi hissetseniz de sakin kalıp beklemek her zaman daha avantajlıdır.

 

 

Aslan

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar.

Bu hafta canım aslanlarım, eğer yurtdışı ile ilgili konularda, uzakta akraba, eş dost ile ilgili enteresan haberler ve tabi yüksek okulda okuyan Aslan burcu öğrenciler için enteresan gelişmeler olabilir. Eğer tanıtım, kampanya gibi girişimler varsa bu hafta yeni bir şeylere başlayabilirsiniz. Fakat çalışma arkadaşlarınızla veya günlük koşturmanızda sakin olmaya gayret edin.

 

Başak

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar.    

Bu hafta özellikle aşk ilişkiler ve çocuklar konusunda daha dikkatli davranmanızda.. Adımlarınızı daha sağlam atmaya ve önünüzü daha net görmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Günlük koşturmanıza kazalar dikkat etmeniz gereken bir hafta sizi bekliyor denilebilir.

 

Terazi

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar.

Evliyseniz veya uzun süreli bir ilişkiniz varsa dikkatli ve özenli davranmanız gereken zamanlardan geçiyorsunuz demektir. Bu sebeple “dilin kemiği yok!” sözünü aklınızdan çıkarmamanızda fayda var. İlişkiyi toparlayayım derken sorun yaşama riskiniz hayli fazla. Aman dikkat edin biraz.

 

Akrep

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar.    

Bu hafta sevgili akrepler, mümkünse arkadaş ve yakın çevrenizle sınırlarınızı belirleyerek iletişimde kalmanızda fayda var. Önünüzde hoş iyi zamanlar geçirmek için fırsatlar olabilir. İş ve çalışma koşullarında değişiklikler olabilir.

 

Yay

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. 

Sevgiliniz varsa veya olmaya aday biri varsa işte bu hafta sakin olmanız gerekiyor. Konuşmalarınıza, ruh halinize dikkat edin ve bir anda “ama ilişkimizin geleceği ne olacak, hadi bu ilişkinin adını koyalım” gibi gereksiz cümleler sarf etmeyin. Aynı zamanda bunu birebir para konusunda da aklınızdan çıkarmamanızda fayda var.   

 

Oğlak

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar.    

Öz aileniz, anne, baba ve diğer aile büyükleri hakkında ve olabilecek gayrimenkul konularında bu hafta biraz hareketlenecekmişsiniz gibi durmakta.  Bu anlamda hem çok güzel gelişmeler yaşamanız hem de diğer yandan maddi ve manevi gerginliklere açık olmanız söz konusu olabilir. O nedenle ne kadar sakin olur ve konuya tarafsızca yaklaşırsanız bilin ki haftanın kazananı gerçekten sizsiniz.

 

Kova

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar.

Sevgili Kovalar bu hafta aşk çanları sizin için çalacak. Bu hafta ilişkiler konusunda şansınız neden dönmesin ki? Elbette bu her beğendiğinize yeşil ışık yakın demek değil. Ama en azından mantıklı bir yaklaşımla hoş bir diyalog kurmanız mümkün. Aşk konusunda veya gelecek anlamında çok da konuşmadan anın tadını çıkarırsanız neden olmasın?

 

Balık

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar.

Bu hafta para konusunda sert, keskin konuşmalara girmediğiniz sürece bereketli bir hafta geçirmemeniz için hiçbir sebep yok. Bu hafta size ayak bağı olacak bir başka konuda Neptün ile Mars arasında süre gelen gerilimli açı. Bu da açıkça söylemek gerekirse daha çok ailenizle ilgili gibi görünüyor. Karşınıza bazı abuk sabuk engeller dikebilirler. Sizi korumak adına girişecekleri bu eylemler de canınızı sıkabilir.

728x90 Reklam Alanı